İş Ayakkabısı
Ürün Kodu: İş Ayakkabısı Stok Durumu: 1

0,00TL

Adet


İş Ayakkabısı

Çalışanların rahatlığı, sağlığı ve güvenliği her zaman önemli oldu. İş kıyafetleri ile birlikte bu konuda bir takım avantajlar ve fırsatlar kendini göstermektedir. Aynı zamanda ayakkabı modelleri ile birlikte çalışanların emniyetli tedbirlerden faydalanması çok önemlidir. Ayak parmakları çok hassastır ve kemikleri narindir. Bunları koruma noktasında kullanılan iş ayakkabısı ise pek çok firmanın ve pek çok sektörün önemli bir ihtiyacını gözler önüne getirmektedir.

Deri İş Ayakkabısı

Gayet kaliteli ve sağlıklı ayakkabılar, pek çok değişik sektörde adeta insanların umudu olmuştur. Dayanıklı yapısı ve muazzam görüntüsü ile deri iş ayakkabısı önemli örneklerden biridir. Pek çok farklı ürünü karşınıza çıkarmış olan firmamız, özellikle ayak sağlığını koruyacak önemli tedbirleri gözler önüne getirmektedir. Çok geniş ve avantajlı bir kategorinin sağlıklı seçenekleri, ayak sağlığı konusunda ve rahatlık konusunda iyi bir çözüm yaratmaktadır.

Günlük Spor Ayakkabı

Şık ve rahat ve ortopedik ayakkabı modellerinin, günlük kullanımlarda insanlara büyük katkısı var. Estetik açıdan güzel bir görüntüye sahip olan ürünler, değişik marka ve modeller ile birlikte ihtiyaçlara cevap vermektedir. Erkekler ve bayanlar için son derece nitelikli tercih olan günlük spor ayakkabı, rahat kullanılan ve rahatlık sağlayan bir alternatifi göstermektedir.

Kaynakçı Ayakkabısı

Plastik Burunlu İş Ayakkabısı

İş ayakkabılarının ayağı koruma özelliği ve rahatlığı dikkat çekmektedir. Bununla birlikte mevsimsel özelliklere uygun şekilde ayarlanmış ayakkabı modelleri, zorlu koşullarda rahat çalışmak için personel için emniyetli bir tedbir haline gelmiştir. Bazen metal uçlu koruyucu seçenekler ön planda olduğu gibi bazen de plastik uçlu modeller, rahat ve hafif kullanım avantajları ile dikkat çekmektedir.

İş Botu

Çalışan kesimin sağlam bir duruş sergilemesi için kullandıkları malzemeden aldığı özgüven çok önemlidir. Ayakkabı ve bot modelleri ile beraber bu konuda üretim avantajlarının, özellikle çalışan kesime çok büyük katkısını görmek burada mümkün olmaktadır. Sağlıklı olduğu kadar aynı zamanda kullanışlı yapısı ile insanlar için avantaj sağlayan ürün seçeneklerini burada ön planda tutmak çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak ve insanlar için güvenli oluşturacak ürün modellerini buradaki avantajlarla değerlendirmek gerekmektedir.

İş Çizmesi

İş güvenliğini sağlama konusunda, her zaman güvenilir ve sağlıklı malzemelerden yardım almak önemlidir. Emniyetli bir ortamda çalışmak ve veli birtakım riskleri bertaraf etmek için, iş güvenliği konusunda değişik aparat ve ürünler burada bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Son derece sağlıklı ve avantajlı iş çizmesi modelleri ile birlikte burada güvenilir firmanın ürün tercihlerini en iyi şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Yerli üretim ve cazip model oluşturma konusunda, buradaki çalışmalar hem ürün boyutu hem de fonksiyonel özelliği ile çok önemli çözümler ortaya koymuştur.

 

Sabo Terlik

Sabo terlik özellikle hastane gibi uzun süre ayakta kalarak çalışanların ayak sağlığı düşünülerek deriden üretilen terliklerdir. Üretilen ham maddesi ve tasarımı ile uzun süren mesai saatlerinin sonucunda ayak ağrıları ve kokusu gibi problemler yaşanmaz. Sabo terlik hayatımıza gireli neredeyse 50 yıl gibi bir uzun süre olmuştur. Sanayi devrimi sırasın da ilk defa İngiltere de üretimine başlandığı bilinmektedir. Özellikler hastane ortamında beyaz ve lacivert renkleri tercih edilmektedir. Sabo terlik ilk yıllar da ham madde olarak tahtadan üretilmiştir. Ancak zamanla ağır ve kullanışsız olması nedeniyle ilerleyen teknoloji ile deriden ve hafif olarak üretilmektedir.

Not: HTML'e dönüştürülmez!