Microsoft Lisanslama
Ürün Kodu: Microsoft Lisanslama Stok Durumu: 1

0,00TL

Adet


Microsoft Lisanslama Çeşitleri

Microsoft OEM Lisanslama 
OEM lisanslama modeli, yeni bilgisayar alımlarınızda kutu olarak alınabilen lisanslama şeklidir. 

Microsoft ONLINE Lisanslama 
Online lisanslama modeli ile, Microsoft Office 365, Microsoft Azure ve Microsoft Dynamics CRM online gibi, online olarak satın alabileceğiniz ürünleri doğrudan size sağlayacağımız bir link üzerinden Microsoft’un web sitesi aracılığı ile satın almayı yapabileceğiniz lisans modelidir. 

Microsoft OPEN Lisanslama
  5 adet ve üzeri lisans alımlarınızda özel fiyat avantajlarından yararlanabileceğiniz lisans modelidir. Microsoft’un tüm ürünlerini, bulut ürünleri de dahil olmak üzere bu model ile alabilirsiniz. 

Microsoft OV ve OVS Anlaşması ile Lisanslama
  OV anlaşması ile ürünü 3 yıllık sabit fiyat ile satın alabilir. 3 yıl sonunda ürüne sahip olabilirsiniz. OVS ile ürünü kiralayarak farklı fiyat avantajları elde edebilirsiniz. 

Microsoft EA ve EAS Anlaşması ile Lisanslama
  EA ve EAS anlaşmaları 250 kullanıcı üzeri kurumsal firmaların Microsoft ile doğrudan yapabildiği özel bir anlaşma kapsamında, firma bünyesindeki tüm cihazları içerecek şekilde özel fiyat ve avantajların sunulduğu bir lisanslama modelidir.

Microsoft Ürünleri ile ilgili tüm lisanslama modelleri için çözüm üretebiliyoruz. Lisans danışmanlarımız sizin için en uygun modeli belirleyecek ve teklif olarak size sunacaktır.

"Orjinal Yazılım Kullanmak Önemlidir." NEDEN!!!

 Orijinal yazılım kullanan bilgisayarlar:
 Daha yüksek performansla çalışır.
 Daha güvenlidir ve güvenilirdir.
 Siber güvenlik tehdidi, bilgi güvenliği açığı, bilgilerin kaybı gibi sorunlara yol açmaz
 Telif hakları ihlalinden doğacak hukuki yaptırımlarla karşılaşma riskini ortadan kaldırır.

Sizin ve kurumuzun mağdur olmaması ve bu tip sorunlarla karşılaşılmaması için lisanslı yazılım kullanmanız gerekmektedir.

Not: HTML'e dönüştürülmez!