MyaHawk (Kasiyer Şahingözü Sistemi)
Ürün Kodu: MyaHawk (Kasiyer Şahingözü Sistemi) Stok Durumu: 1

0,00TL

Adet


MyaHawk (Kasiyer Şahingözü Sistemi)

 

• Myahawk kasiyerin satışa başlamadan 20sn. öncesi, satış esnası ve 20sn. sonrasına kadar olan sürenin video görüntüsünü sesli bir şekilde kaydeder ve Myasoft içinde tutulan o satışın yazarkasa fişine bağlar.

• Siz Myasoft içerisinde bu fişi incelerken isterseniz bu satışın video görüntüsünü de izlersiniz. Bu sayede fişte kaç parça ürün olduğu, kasiyerin kaç parça ürünü barkod okuyucudan okuttuğu ve checkout teraziden kaç parça ürün geçirdiği karşılaştırılır.

• MyaHawk operasyonel verimsizlikleri önler, kayıpları en aza indirir.

MyaHawk Kasiyer Şahin Gözü Sistemi Özellikleri

Etkin Raporlama

Mağaza içi hareketler, iptaller, iadeler, satış dışı çekmece açmalar gibi şüpheli durumların raporlarını ve video görüntüsünü izleyebilme imkanı ile etkin raporlama imkanları sağlar.Özellikle et ve şarküteri ürünlerini fire ve suistimallerini önleyeci bir sistemdir. Bu sistem sayesinde tezgah ve kasiyer verimliliği pozitif anlamda iyileşir.

Sepet Raporlar

Mağazada yapılan alışverişi sepet ortalamasına göre bir izlemeye tabi tutabilirsiniz.

Akıllı Raporlar

Myasoft; günlük, haftalık, aylık olarak akılküpü aracılığı ile size şüpheli gördüğü satışları incelemenizi önerir.

Düzenli Raporlama

İsteğinize bağlı olarak; mağaza, kasa, kasiyer, ürün grubu, reyon ve Myasoft'ta varolan tüm altyapıyı kullanarak istediğiniz zaman vermiş olduğunuz kriterlere göre bir izleme de yapabilmeniz mümkündür.

Not: HTML'e dönüştürülmez!