Değerli kocuz.com müşterimiz ;

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en fazla 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir.  Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Sitemiz, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri yetkililerimize e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

1. Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

2. Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

3. Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

4. Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen bize ulaşınız.

Ürün sevkiyatı sırasında herhangi bir bozulma olmaması için satın aldığınız ürün özelliklerine göre ambalajlama yapılmaktadır.

Anlaşmalı kargomuz Sürat Kargo''dur. Fatura üzerinde yazılı varış adresinde alıcısı tarafından kabul edilmez, ücreti ödenmez veya alıcısı bulunamazsa 3 iş günü bekletilir, 3 işgünü sonunda ise kargo, sevkiyatın yapıldığı kocuz.com adresine geri döner. Bu durumda kargo ücreti kesilerek alışveriş tutarının geri kalan kısmı iade edilir.

YURT DIŞI TESLİMAT ÖZEL ŞARTLARA TABİDİR. YURTDIŞI İÇİN ÖNCESİNDE BİLGİ VERİLMESİ GEREKİR.

www.kocuz.com online alışveriş sitesinden alışveriş yapanlar teslimat ve kargo ile ilgili bu şartları kabul etmiş sayılırlar.